VİTRİNMATİX

VİTRİN EKRANI VE OTO REKLAM HAZIRLAYICI


Vitrinmatix mağaza ve vitrin reklamcılığında bir devrimdir! Üniversite ortaklığı ile geliştirilen yüksek teknoloji patentli bir üründür. İş yerleri ve mağazalarının uygun maliyetlerle dev ekran edinerek kendilerine özel reklam filmlerini kolayca üretip  yayınlamalarını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Tüm sistemin kurulumu ve online yazılımın yıllık kullanım bedeli bir kaç bin lirayı geçmemektedir.

Bir reklam filmine mi ihtiyacınız var? Vitrinmatix online medya kütüphanesinden yada internetten uygun ürün resimlerini yada videolarını seçin yada elinizde ki ürünün resmini çekin, sonra reklamda görünecek slogan ve fiyatını sitemize online olarak yazın. Kısa bir süre içinde çarpıcı bir reklam filmi bilgisayarınızda olacak. Sonra bunları VİTRİNMATİX üyeliği ile birlikte hediye verilen dev ekranlarda tek bir tuşla oynatmaya başlatın. Filmlerin yayın saatlerini ve tekrar sayılarını belirleyin. Dilediğiniz kadar farklı temaya ve konsepte sahip onlarca farklı film oluşturun. Anlık olarak müşteri tepkilerini takip edin ve neyin ilgi çektiğini keşfedin...

Vitrinmatix Olmasaydı

Eğer vitrinmatix sistemi olmasaydı; bir dev ekrana olması gerekenin 10 katı para öder, her hafta reklam ajanslarına reklam filmleri yaptırmak yada var olanları güncelletmek için büyük maliyetlere katlanır ve zarar ederdiniz. Yada kağıt ilanlara yönelerek kirli vitrinler edinir ve kimsenin fark etmediği sönük ilanlarla , TV’lerde büyük reklam bütçeleri ayıran firmalarla rekabet ederek ekonomi çarkları arasında ezilirdiniz.

Merak etmeyin artık kendi tv reklam filmlerinizi anlık ve neredeyse maliyetsiz olarak üretmenizi sağlayacak, aynı zamanda dev bir ekran içeren ve tüm bütçeler için çok uygun bir çözüm var. VİTRİNMATİX HD !

NASIL ÇALIŞIR?

Parlak LED TV Paneli yada özel “Patentli Projeksiyon Sistemi ile Üretilmiş Dev Ekran” sizin sunumlarınızı iş yeri içinde yada vitrininizde göstermenizi sağlayan platformlardır.

Vitrinmatix bu ekranlarla birlikte verilen online bir yazılımı ve mini stüdyoyu içerir. Bu sayede artık ajanslarla ve yüksek bütçeli reklam filmleri maliyetlerine katlanmadan dilerseniz her gün farklı bir reklam filmi yapabilir fiyat ve sloganlarınızı bir kaç tıkla anlık olarak değiştirebilirsiniz.

Dilerseniz tek bir merkezden tüm led ekranlardaki görüntüleri değiştirebilir yada usb girişi ile mini bir flash diskle videolarınızı tv de kablosuz, internet gereksinimi olmadan oynatabilirsiniz.